Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

WSPARCIE

Track GPS

GPS to słowo KLUCZ podczas GRAVEL MAN'a. Każdy uczestnik przemieszcza się po trasie zgodnie z trackiem, który będzie udostępniony w tym serwisie. W obecnych czasach urządzenia nawigacyjne, treningowe czy monitorujące są w powszechnym użyciu. Niemal każdy aktywny człowiek jest w posiadaniu Garmina, Wahoo, Suunto czy innego "navigatora" w aplikacji w telefonie komórkowym. Postęp technologiczny upraszcza i ułatwia działania na wielu płaszczyznach życia. Chcemy też "podpiąć się" pod coś, co w prosty, łatwy i sprawdzony sposób umożliwia "kontrolowaną rekreację na zmęczenie" ;)
GWARANTUJEMY, iż każdy track będzie objechany, sprawdzony i zweryfikowany, od początku do końca, każdy metr trasy oznaczymy "własnym śladem". Jesteśmy żywo zaintersowani, by trasy miały swój styl i jakość. Od ponad 20 lat zajmujemy się organizacją imprez, wyznaczyliśmy trasy od Ustrzyk po Świeradów Zdrój, od Białowieży po Chodzież, w terenie, w górach, na szosie i w wodzie. Niemal 80 miejscowości - było Kościelisko i Międzygórze i wjazd na wysokość ponad 1200 m npm. Był Puck czy Jastrzębia Góra i przejazd po północnej "granicy" Polski, wjechaliśmy do Parków Narodowych (Góry Stołowe, Kampinos czy Karkonosze), zaliczylismy warmińskie i mazurskie lasy, w jednym dniu odwiedziliśmy trzy kraje (Słowacja-Polska-Czechy) wyznaczając tracka na tzw. Trójstyku. Kilkanaście tysięcy kilometrów w terenie - nadal kręci to nas niemiłosiernie!

Serwis Mechaniczny

Najmniej spodziewana sytuacja może wyeliminować Cię z jazdy ... w najmniej oczekiwanym miejscu, np. na 228 km z trasy 240 km. Awaria Twojego "rumaka" może zniweczyć wcześniejsze plany, treningi i przygotowania. W ramach opłaty startowej każdy z zawodników może skorzystać z neutralnego serwisu rowerowego, który będzie zlokalizowany w zależności od czasu jazdy zawodników oraz od przebiegu trasy - na pierwszym lub drugim bufecie. Mechanicy będą dysponowali większością części zamiennych, jednakże wszelkie nietypowe i szybko zużywające się komponenty uczestnik powinien posiadać ze sobą.

Bufety

Na trasie zlokalizowane będą punkty oferujące przekąski energetyczne (ciasta, batony, wafle, itp.), napoje izotoniczne, owoce świeże i suszone. Każdy z uczestników korzystając z naszej "stacji paliw" będzie miał możliwość zalania bidonów, bukłaków w plecakach typu "camelbak", uzupełnienia braków energetycznych i zabrania na dalszą część etapu dodatkowych porcji pożywienia. Ponadto każdy bufet będzie wyposażony w podstawowe narzędzia rowerowe i pompkę. Wiemy - lecimy w kontrze do reguł obowiązujących podczas imprez w formule samowystarczalności ... cóż, zmieniamy formułę i stanowimy inne, nowe podejście do zasad wypraw dystansowych. Tym będziemy się różnić, to świadome działanie!

Nasze Imprezy

Partner Partner Partner Partner