Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Track GPS

Każdy uczestnik przemieszcza się po trasie zgodnie z udostępnionym trackiem. Dodatkowo w szczególnych miejscach na trasie będą umieszczone tablice kierunkowe, informacyjne i ostrzegawcze.

W obecnych czasach urządzenia nawigacyjne, treningowe czy monitorujące są w powszechnym użyciu. Niemal każdy aktywny człowiek jest w posiadaniu dedykowanego urządzenia "navigatora" ew. aplikacji w telefonie komórkowym.

Postęp technologiczny upraszcza i ułatwia działania na wielu płaszczyznach życia. Chcemy też "podpiąć się" pod coś, co w prosty, łatwy i sprawdzony sposób umożliwia sprawne przemieszczanie się z punktu do punktu.

Track - dystans 105 km - sprawdź


Track - dystans 45 km - sprawdź

Serwis Mechaniczny

Najmniej spodziewana sytuacja może wyeliminować Cię z jazdy ... w najmniej oczekiwanym miejscu. Awaria Twojego "gravela" może zniweczyć wcześniejsze plany, treningi i przygotowania. W ramach opłaty startowej każdy z zawodników może skorzystać z neutralnego serwisu rowerowego, który będzie zlokalizowany w okolicy bufetów - w zależności od czasu jazdy zawodników. Mechanicy będą dysponowali większością części zamiennych, jednakże wszelkie nietypowe i szybko zużywające się komponenty uczestnik powinien posiadać ze sobą.

Bufety

Na trasie (dystans Classic - 24,5 km i 70 km) zlokalizowane będą punkty oferujące przekąski energetyczne (ciasta, batony, wafle, itp.), napoje izotoniczne, świeże owoce. Każdy z uczestników korzystając z naszej "stacji paliw" będzie miał możliwość zalania bidonów, bukłaków w plecakach typu "camelbak", uzupełnienia braków energetycznych i zabrania na dalszą część etapu dodatkowych porcji pożywienia. 

Nasze Imprezy

Partner Partner Partner Partner Partner Partner