Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

START, rozpoczynamy zapisy

Większość podstawowych spraw związanych z przeprowadzeniem serii wypraw Gravel Man mamy już uporządkowanych. Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń.
 
Formularze zgłoszeniowe znajdują się TU 
 
W najbliższym czasie będziemy dopieszczać szczegóły, a te w dużej mierze związane będą z przygotowaniem tras. Od 2001 roku, kiedy rozpoczęliśmy organizację imprez rowerowych priorytetem był odpowiedniej jakości, atrakcyjny, przemyślany i logicznie ułożony przejazd po dukach, ścieżkach czy górskich szlakach. "Arena" rywalizacji miała trzymać odpowiedni balans i poziom, tak by rowerzyści i kolarze, amatorzy i profesjonaliści mogli "poczuć tą właściwą miętę".
 
_18K5388

Seria Powerade MTB Marathon (120 imprez, od dwóch do trzech dystansów), etapówki Sudety MTB Challenge, Beskidy MTB Trophy, Carpathia MTB Venture to kolejne 150 dni imprezowe. Seria imprez Volvo Triathlon, wyścigi szosowe z Michałem Kwiatkowskim i Rafałem Majką, kilka edycji XC z Mają Włoszczowską czy etapowe biegi górskie w ramach Dynafit Run Adventure, tu zyskiwaliśmy kolejne doświadczenia. Przez dwie dekady organizacji imprez, niemal rok realizowaliśmy to, co wcześniej przygotowaliśmy w terenie. Przemieżyliśmy Polskę od Cisnej po Świeradów Zdrój zaliczając wszystkie pasma górskie południowej Polski. Przeprowadzliśmy imprezy w Ełku, Zielonej Górze czy malutkiej warmińskiej Purdzie.
 
VT_2018_02_025_18K6941
 
Zamykaliśmy drogi w Krakowie, Toruniu, Kielcach czy Gdańsku, przjeżdżaliśmy przez szlaki w Karkonoskim, Babiogórskim czy Kampinoskim Parku Narodowym, poprowadziliśmy uczestników przez popularne miejscowości turystyczne: Mikołajki, Karpacz, Jastrzębią Górę, Krynicę-Zdrój czy Zakopane. Wreszcie zgromadziliśmy na starcie ponad 120 000 zawodników z 49 krajów świata, organizując imprezy w 62 polskich i 4 czeskich miejscowościach wymyślając i wyznaczając ponad 21 000 km tras rowerowych, biegowych czy ... pływackich.
 
021_18K5945

Mamy doświadczenie i wiemy jak ma wyglądać impreza, by jej główny element był interesujący i atrakcyjny. To samo zamierzamy zrobić z każdą edycją Gravel Man'a. Lipy i nudy nie będzie! Macie to jak w banku!

Nasze Imprezy

Partner Partner Partner Partner